Příběh Bloody Moona a Tye

9. dubna 2016 v 12:08 | Farted Amaya |  Náš ranch
Bloody k nám přišel jako zlý hřebec, který se nechtěl nechat skrotit. Nejhorší to bylo na Tye, protože Ty se nevzdává. Vždy měl strašně moc modřin a jednou se dostal k doktorovi, jelikož mu Bloody vykopl rameno. Ale Ty si řekl, že to nevzdá a bude s ním pomalu pracovat, aby získal důvěru k lidem a hlavně k němu. Celé dny s ním trávil ve výběhu a učil se mu naslouchat a pochopit čeho se bojí a jak s ním začít. To mu trvalo vážně dlouho. Taková ta snaha o důvěru mezi koněm a člověkěm. Ty to furt nemohl vzdát a vymýšlel různé způsoby jak mu dát najevo lásku.
Jeden den ho napadlo zkusit to přes jeho klisnu Apaté. Bral si je na jízdárnu oba a pracoval s Apaté a někdy je nechal jen spolu. Když se Bloody začal sklidňovat mezi Tyovým a Apatiným společenstvím tak mu dal nákrčák a učil ho s ním chodit. Byl takový poslušnější, ale Ty si nedovolil na něj sednout.
Jednou Ty zkusil sednout na Apaté a Bloodyho vedl na nákrčáku. Bloody se divil co to Ty dělá a chvilku byl neposlušný, protože nechápal proč sedí na Apaté.
Takhle to trvalo asi 2 měsíce. A Ty se rozhodl, že zkusí na Bloodyho sednout. Jak to asi taky mohlo dopadnout, že.., Bloody ho schodil. No jak jsem říkala Ty se nevzdává a takhle to zase běželo několik měsíců. Ty je šikovný jezdec vždy ho chválím.
Po nějaké té době už spolu jezdily ven. I přes všechny překážky si Bloody našel důvěru.
Sice máv sobě občas temnou stránku což ste si mohly všimnout, že Tye schodí i venku, ale jinak jsou sehraná dvojka. A Bloody je moc hodný kůň :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkuji za komentář a příjďte zas.