Příběh Last Hope - Poslední Naděje

8. srpna 2016 v 14:39 | Farted Amaya |  Náš ranch
Pár dní tady máme 13 letou tinkerskou klisnu. Jmenuje se Last Hope. Ujala se našeho hříbátka Sunnyho.
Něco o její minulosti.
Když se narodila její "máma" zemřela. A tak vyrůstala sama mezi cizími koňmi. Bez rodiny a bez toho koho miluje. Jak tak rostla učila se pracovat s lidmi. Začali ji obsedat. Jeden čas ji chtěli připouštět. 2x se jim to nepovedlo a dumali proč se nevede. Pak se dozvěděli, že Hope nemůže mít hříbata. A tak jí jednou přiřadili čerstvě narozené hříbě a v ní se probudily pudy matky. Sama nemohla mít hříbě a ona i sama vyrůstala. Tak chtěla hříběti pomoci a nahradit mu rodinu. Tu kterou ona nemohla mít a ani neměla. Hříbě povyrostlo a šlo na prodej. Jí opět bylo smutno a byla sama. Takhle to šlo pár let. Střídaly se u ní hříbata. Jméno Last Hope nemá dlouho. Dali ji ho po pár letech co si myslely, že ona je poslední naděje týraných hříbat nebo hříbat bez rodin. Dlouho byla na prodej a nikdo ji nechtěl. Bože klisna co se stará o hříbata k čemu mi bude ? To si asi říkaly všichni. Párkrát jsem zajela k nim na ranch a pozorovala jak se chová a jaká je. Strašně mě její minulost zajímala. Obvolala jsem pár lidí co měli od ní vychované hříbě. Hříbata byly vždy hodná a poslučná. Krásně chodily a byly prostě úžasní. Proč tuto kobylku nikdo nechce ? To mi stále vrtalo hlavou. Až jsem se konečně spojila s majitelem. Jen mi řekl, že nikdo nechce kobylku na které nikdo nemůže jezdit. A že oni si ji z finančních důvodů nemohou dovolit. Proto ji má na prodej. Z nějakého důvodu měla špatné zadní nohy. Bylo to, že ji někdo jako hříbě týral ? K tomu jsem se již nedopátrala. Dohodla jsem se s majitelem a vzala si ji knám. Zajímalo mě jak bude vycházet s ostatními koňmi a s hříbaty. První den jsem ji vypustila mezi koně. Hodinu jsem tam stála a pozorovala je.
Na večer jsem se vrátila, že koně zavedu do boxů. A uviděla Hope jak si hraje ze Sunnym. Tak je to pravda. Pomyslela jsem si. Je to Poslední Naděje.
Zavolala jsem majitely a kobylku jsem si koupila. Nám nevadí, že se na ni nemůže jezdit, ale máme tu úžasnou kobylku. Jsem ráda, že kobylka je u nás a už ji nikdo neublíží. Pokud tedy byla týraná a to už se asi nidko nedovíme.
Jak ona dávala naději hříbatům tak teď dáme naději i my jí.


(PS: Snad se vám příběh líbil :) Názor do komentu. Foto přesvětlená :D Moc sluníčka. Jinak je to mé CM.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bekia Bekia | E-mail | Web | 8. srpna 2016 v 16:53 | Reagovat

krasny pribeh vazne super :D CM-ko je krasne naozaj super :D

2 dressagestabletorre dressagestabletorre | 8. srpna 2016 v 18:37 | Reagovat

Luxusní a dojemný příběh :) Moc mě zaujal ^^ Víc příběhů prosím :)

3 Farted Amaya Farted Amaya | E-mail | Web | 8. srpna 2016 v 19:12 | Reagovat

Jee moc vám děkuji. Ano budu se snažit :) Strašně ste mě potěšily :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkuji za komentář a příjďte zas.