Červen 2017

Jednou dole a jednou nahoře

20. června 2017 v 18:46 | Farted Amaya |  Pozitivně
Ahoj, dnes je tu článek u mě nezvyklí, ale musím se někam vypsat.

Dnes to bude článek nejvíce o mě a co se týče mého sebevědomí, cvičení a no.., uvidíme jak moc se rozepíši.

Aby jste se dostaly do obrazu. Tak cvičím něco přes rok. Občas jsem zhřešila a necvičila třeba 2 měsíce a jedla jsem si co se mi zachtělo. A to bylo špatně. Teď nedávno asi měsíc zpátky jsem měla taky malou pauzičku a rozhodla jsem se do toho obout a to pořádně. Prdím na nějaké vážení jidla a hlídání maker, protože to neumím a ani bych se to asi nenaučila. Pokouším se jíst zdravě, cvičit a mít stále nějaký pohyb.

A proč tohle všechno píšu? K tomu se teď dostaneme.

Snažím mít ráda samu sebe. Neřešit co si lidi myslí, a naopak nepomlouvat je. Snažím se myslet pozitivně a být naladěná a jak se mi dařilo. A pak bum!

Včera jsem se přeměřovala po 3 týdnech. Samozdřejmě žádný úbytek nikde nebyl. Jen jsem přibrala na svalech (což je dobře) Ale tuk dolu nešel. Jediný co šlo dolu byly prsa.. *__*
No a měla jsem jít cvičit, jenže jsem se sesipala. Odcvičila jsem jen pulku série div jsem nekončila s brekem. Vyčítala jsem si víkendové volno a papkání, bohužel i alkohol. Naštvaná jsem na sebe byla.
Tak jsem se sebrala a šla to rozdýchat na nákup. Vše bylo okey.

Dneska jsem zase vstala tak nějak pozitivně. Stejně to ve mě bylo. To vyčítání a to vše špatné. Na člověka to občas přijde no.
Bavila jsem se o tom s kamarádem (gejem) a říká mi, že se na to nemám zaměřovat, jinak to bude furt stejné. Tak jsem mu odpověděla, že to vím že už prdím na nějaký dvou týdenní přeměřování a tak dále.

Sebrala jsem se a šla cvičit. Vzala jsem si sport. podprsenku a kraťasy. Při cvičení jsem občas jukla do zrcadla a říkala jsem si jaký jsem tele, že mám postavu akorát a že to moc hrotím.

A tak vznikla tato fotka:

Toto je 30seconftranformation. 30 vteřinová transformace.
A vlastně proč to sem dávám?
Každá žena či dívka má nějaké nedostatky. A tím, že všechny budeme ukazovat jen své krásné fotky tím moc jiným nepomůžeme. Ty s malím sebevědomím si myslí jak jsou "jsme" krásné a přitom to je jen fotka.

Proto máme mít rady sami sebe a s nikým se nesrovnávat.

Taky se to zatím jen učím, ale nejde o to že máme jednou za čas deprese a spadneme na hubu. To nejhlavnější je to, že se zvedneme a makáme dál.
Tak jako já jsem si to uvědomila tak doufám, že si uvědomí i jiné dívky, slečny a ženy. Prostě jste "jsme" krásné sami pro sebe a nesmíme řešit nějaké báchorky blbých puberťaček. To oni jen závidí, že máme tu vůli bojovat a vzít si na sebe třeba krátké triko i když nejsme vymakané. Mějte se rádi😍❤

A pokud ste to někdo dočet až jsem tak tleskám 🙏👊👏

PS: Snad Vám nebude vadit občasný článek na toto téma :) Mám udělat rubriku?

Výlet na hrad Pecka 11. ‎června ‎2017

19. června 2017 v 23:41 | Farted Amaya |  Výlety
11. června jsme si s přítelem řekli, že někam pojedeme. Tak jsme se zbalili a jeli jsme za mou sestrou do Nové Paky a taky jsme zajely na hrad Pecka.

Cestou jsme měli krásný výhled tak jsem ho hned musela nafotit.


Konečně jsme dorazily na hrad. Na fotce přítel.A teď takový mini příběh k fotce pod textem :D K té studně vedli schody po kterých si spokojeně ťapkám. Přítel nešel, čekal na mě až si to vyfotím. Najednou jsem se tak lekla, že jsem málem zahodila foťák. Jelikož jsem nic takového nečekala a v tu ráno to byl pro mě šok :D No a objevil se tam pan opilec :D No vážně jsem se lekla...


A aby tady nebyly fotky jen hradu a přítele tak jsem hodím jednu kde jsem já.


Výlet jsem si moc užila. Chytli jsme krásné počasí. No po Pecce jsme jeli za sestrou, ale to nemám žádné fotky. Tak jedna poslední na rozloučenou. Zbytek fotek najdete dole :)Love s Juliet ve výběhu

19. června 2017 v 23:10 | Farted Amaya |  Náš ranch
Po dlouhé době jsme na ranchi vzaly fotoaparát a šli jsme pofotit. Dnes vám ukážu Nějaké fotky Juliet a Love. Jsou malé a krásně fotogenické.


Juliet umí krásně pozovat.


Vydařená návštěva u koní

11. června 2017 v 12:02 | Farted Amaya |  Já a zvířata
Ahoj, po dlouhé době se tu hlásím a musím jsem dát nějaké fotky koníků. Včera jsem byla zase v útulku Bianka u mé známe. Kdo mě sleduje déle tak ví.

Vzala jsem si Gipsy do kruhovky, a trochu jsem s ní popracovala ze země. Když si najdete článek, který jsem vydala v březnu s názvem koně a jen koně, tak si můžete všimnout, že se mi práce s Gipsy vůbec nevyvedla.
Včera to byla taková nádhera, občas pozlobila, ale já už se ji nebála a pracovala s ní jako profík. Mile mě to překvapilo a já se odhodlala. Schodila ze sebe ten blbej strach <3


No a dále se dělo to, že byl dotěrný Sheeny a normálně by mě zaválcoval. Ale ne, že je zlej, ale proto že chce drbat.
No a tak jsem si u něj musela vybojovat respekt, aby mě nezahltil láskou :D Takže bičík, a pokud šel krok ke mě naznačit mu, že je to špatně a že ke mě nesmí. Nakonec to dopadlo dobře a já se ho nebála, zjistila jsem že se vážně chce jen mazlit. Myslí to dobře, ale i kuli dětem ho to musíme učit :)


Bohužel mám i špatnou zprávu. Útulek Bianka zřejmě bude končit, protože známá to neutáhne a chce prodat i Gipsy. Strašně mě to mrzí, protože jsem si k ní konečně pomalu, ale jistě našla cestu. Říkala klidně i do pronájmu, ale bohužel na to teď nemám. No doufám, že až přijedu tak tam bude a budu ji moci obejmout a říct ji jak moc jí mám ráda.

Bude videjko na mém kanále jak jsem popracovala s Gipsy tak se kdyžtak mrkněte.

A tady společná a doufám, že ne poslední fotka.


A tady je Sheeny s Gipsy :)

Děkuji za komentář a příjďte zas.