Listopad 2017

Můj příchod k "mamince"

20. listopadu 2017 v 11:26 | Shanty the bunny |  Zvířecí miláčci
Ahoj,
Já se jmenuji Shanty. Určitě kdo sledujete naše stránky a youtube tak mě znáte, ale řekla jsem si s maminkou, že vám napíši jak jsme k sobě přišli, ale tak trochu z mého pohledu.

Bylo mi krásně a teploučko. S mími sourozenci a mou pravou králičí maminkou jsme si často hrály. Ale jak jsme rostli mí sourozenci odcházeli pryč a já nevěděla kam a bála jsem se.

Jeden krásný den pro mě přišla paní co vede chovnou stanici teddy od Bettynky. A šla mě učesat. Říkam si tolik fintění, co se bude dít. Cítila jsem v bříšku divný pocit.

Najednou se objevila nějaká holka a její maminka. Zjistila jsem, že si jede pro mě a já se tvářila jako vždycky protivně, protože se mi to nelíbilo. Chtěla jsem zůstat s maminkou, ale nešlo to.

Dali mě do nějaké tmavé přepravky a já se mooc bála. Pak mě zavřeli do nějaké obrovské klece (auto) a strašně to skákalo. To bylo strašně strašidelný a já si řekla, že se ji za to pěkně vyčůrám na ten měkoučký ručník. Jediná výhoda byla ta, že jsem tam měla seno a tak jsem nacpala své bříško.

Ta slečna co se o mě měla starat si mě odvezla domů a dala mě do obrovské klece. A mě se ulevilo. Klec jsem ještě neměla moc vybavenou, ale byla jsem šťastná, že už tam není tma a nedrncá to.

Po pár dnech si ta divná holka myslela, že se s ní budu kamarádit či co. Ale to já neee mě se nechtělo, protože se mi stýskalo. A tak jsem ji občas kousla, ale nějak jsem cítila, že ji je smutno a začali jsme se zbližovat. Hrála si se mnou a měla mě i přesto všechno ráda.

Od té doby ji sice trošku pozlobím, ale je to má maminka. Krásně se o mě stará a mam ji mooc ráda.

Uběhlo pár dní a něco se slavilo. To už se mnou maminka natáčela na youtube ještě na maminky kanál. Myslím, že tomu říká Vánoce. Dostala jsem kupu ňaminek. A měly jsme se dobře.

Maminka mě často brávala ven a my jsme se pomlu začli zbližovat. Taky po mě chtěla, abych namáhala své nožičky a já jakožto líňoučký králíček se mi nechtělo. Chtěla abych se snažila a skákala jsem přes překážky. Ano šlo mi to, ale usoudila, že mě radši bude opečovávat a milovat mě, než mě nutit. A za to já jsem ráda.

No a najednou se zase něco slavilo a já zjistila, že to jsou mé narozeniny. Maminka byla moc šťastná, že konečně může oslavit svého zvířátka narizeniny. Dostala jsem dortíček a nějaké dárečky jako mňaminky seno a domeček.

Po dlouhé době se maminka rozhodla nás někam odstěhovat. Uznala, že se tam budeme mít dobře a konečně i mě tam mají rádi.

Teď jsme obě veselé a uhobkané. A těšíme se až spolu oslavíme první rok.

PS: Snad se článek líbil a čekejte více clánečků z mého pohledu.

Ahoj Vaše ušatá kamarádka Shanty.

Děkuji za komentář a příjďte zas.