Procházka neskutečného štěstí

30. prosince 2017 v 18:27 | Farted Amaya |  Výlety
Ahuj,

Dneska jsem se vydala po dlouhé době na procházku do přírody. Omrknout ten náš krásný venkov. Po 3 měsících od stěhování jsem takhle sama nikde nebyla. A to, že já procházky miluji neskutečně. Prvně jsem si obula mé blátobotky, kdo neví tak ZDE.

Jelikož miluji přírodu, strašně moc mě to bodlo. Snažila jsem se vypnout, ale prostě mi jen v hlavě kolovalo jak se se vším s Vámi podělím. Samozdřejmě nesmím zapomenout na fotky. Miluji fotografování, i když bohužel zatím nemám foťák, ten jsem nechala u bývalého přítele... Ale to nevadí. Telefon fotí taky krásně.

Louka byla zamrzlá. Cestou to krásně křupalo. Občas se objevil led s louží a taky i nějaká místa nebyla zamrzlá. Šla jsem k posedu, kteří zřejmě využívají myslivci. Všude dokola je krásný výhled, jak na les tak na naši vesničku.


Zmiňovaný posed


Dlouho jsem dumala, zda se jít podívat k lesu, ale něco mi prostě stále říkalo "Ano běž!". I když jsem byla vážně podělaná až za ušima. Protože já a les.. Sama se i ve dne k lesu či do lesa bojím. A kord, když je takhle dál od vesnice. Ale jak píši. Nedalo mi to a šupajdila jsem si to rovnou přes louku, kterou ořou. Samozdřejmě to bylo zmrzlé a byl tam krásně napadaný čerství sníh. Trochu to klouzalo, ale dávala jsem pozor a užívala jsem si tu skvělou atmosféru.


Jak jsem se blížila k lesu, srdce mi tlouklo a já se stále po pár krocích zastavovala a přemyšlela zda jít dál nebo ne. Ale nakonec jsem nemyslela na to, proč bych tam neměla jít, ale sebrala odvahu a šla dál. Jak jsem se pomalu přibližovala, poslouchala jsem nějaké šumení. Ale vítr nefoukal. Na kraji lesa byly nějaké poskládané kameny.


Stála jsem kousek od lesa a koukala do něj co to šumí. Tam byl tak krásný potůček. Takový, jak kdyby jen tekl z roztávání sněhu. A jak krásně šuměl. Vlezla jsem si na kameny a i když už jsem byla promrzlá až na kost, řekla jsem si, že si zkusím zameditovat. Nevím zda mě to moc šlo, ale i tak jsem se pokořila. Byla jsem na kraji lesa sama a přestala jsem mít strach. Užívala jsem si šum potoku a lehký vánek si mi hrál z vlasy. Kdyby mi nebyla taková zima, tak tam určitě zůstanu déle. Našla jsem své místečko klidu. Tak krásné a úžasné. Už vím kam budu utíkat meditovat. Také jsem poprvé meditovala venku. Po prvé mě to šlo a tak krásně. I když to byla malá chvilka jsem neskutečně šťastná.


Moje kouzelné místo, plné lásky. Už se těším až tam budu chodit jak na jaře a i v létě. Protože to je krásně teploučko a meditovat a užívat si přírodu pujde déle, než v zime. Ale i v zimě to má své kouzlo.

Uplně mě to nabilo energií. Poděkovala jsem přírodě, za tu pozitivní energii plné lásky. No prostě jsem zase na nějaký čas nabitá <3

(Hokus pokus o pěknou fotku, ale 8 vteřin je prý pro mě málo :D)


Všem doporučuji nějaké takovéhle magické, krásné místo které ve vás vyvolá krásné myšlenky.

(Náramek z Bali od úžasné Anie Songe. Najdete v mé rubrice oblíbených)

Mějme se rádi a užijme si zbytek dne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Barbara Barbara | Web | 30. prosince 2017 v 18:37 | Reagovat

Ten naramek je krásný :-)
já chodím pravidelně na procházky se psem, když jsem nemocná a dva dny se nedostanu ven, to mě to dost štve :-D
Taky jsem z vesnice a les tu mame kousek cca 1 km od domu

2 Farted Amaya Farted Amaya | E-mail | 30. prosince 2017 v 18:55 | Reagovat

[1]: Moc děkuji :) Jo taky mě to strašně chybělo, ale najít si ten čas :D Ne to je jen výmluva čas je vždycky, když si ho uděláme.., Jedno z mích předsevzetí budou častější procházky :D Tento článek taky plánuji :)

3 Leník Leník | Web | 30. prosince 2017 v 23:25 | Reagovat

To je skvělé, že sis udělala takovou příjemnou procházku, našla krásné místo, a ještě překonala strach z lesů. :) Tolik optimistických věcí v jeden den, to je skvělé :)!

4 Farted Amaya Farted Amaya | E-mail | 31. prosince 2017 v 9:36 | Reagovat

[3]: To ano 😊 Děkuji za komentář 😍

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkuji za komentář a příjďte zas.