Únor 2018

Žit svůj život

9. února 2018 v 5:38 | Farted Amaya |  V mé hlavě
A máme tu další týdenní téma, které se týká názvu "ŽIT SVŮJ ŽIVOT"

Miluju psaní týddeních témat, i když jsem teď trochu zaostávala.

Často mi lidi dyktují co a jak mám dělat. A myslím si, že to známe každý. Dle mě je, ale naše volba jakou cestu si v životě zvolíme. Je jasné, že základní školu musíme udělat. Vybíráme si co chceme dělat a čemu se chceme věnovat.
Nejčastější problém je, že nám rodiče vybírají školy kam by jsme měli jít. Ale popravdě to jsou jejich vize. Jejich sny. Bohužel to co chceme my, nepřipadá v úvahu. A takhle to je celý život. Ženeme se za tím co nám jiní dyktují. Dyktují nám to, co nikdy neměli či ve svém věku nedokázali.
Musíme se nad naším životem trochu zamyslet. Zamyslet se nad tím co by jsme v životě chtěly dokázat. Stanovit si nějaké cíle a po malých krůčkách si za tím jít. Jít si za svojí radostí. Je mnoho lidí co se mnou souhlasit nebudou, ale pak se najdou tací co se mnou souhladit budou.

Ale bohužel se nejedná jen o školu, či práci. Taky se jedná o naše partnery. Stále jsem poslouchala jaké chyby dělám. Co jsem si zvolila za partnera. Ale co když srdci neporučíte? Prostě to nejde. Stále jsem poslouchala kdo si co ve vztazích prožil. A to hlavně od rodičů. Ale stále si neuvědomují, že jde o nás. Jde o naše volby aď už jsou ledajaké. Dle mě si každý musíme projít nějakými vztahy, aby jsme si uvědomily jak naše tak partnerovi chyby. A pokud to nevyjde? Tak ano chvíli to bolí, pobrečíte si. Ale víte, že přes všechno je to dobrá zkušenost. Pro vás ponaučení co dělat jinak, či jak se zachovat v dané situaci.

Každý si musí tím životem projít sám, protože z vyprávění a plašení jak něco dělali jiní se nic nenaučíme. Každý si život musíme vybojovat sami. Každý si projde peklem, aby si vážil nebe. Někde je cesta krásná, rovná a jindy kamenitá. Ale stále se s ní naučíme bojovat. Neposlouchejme ostatní a naučme si život řídit sami.
Užívejme si každého hezkého dne a z toho špatného se jen poučme. Snažte se a žijte život jak chcete vy. A ne ostatní.


Žijme svůj život <3

Stále žiju

6. února 2018 v 8:38 | Farted Amaya |  O mě
Ahoj,
Po nějaké době se ozívám. Článek, který byl vydán jako poslední byl psán dříve, jen jsem ho vydala 16.1. 2017.

Je takových věcí co se událo a stále se děje. Plaším jako blázen, protože se blýží záverečné zkoušky. Vypracováváme si otázky a každé úterý píšeme testy.

Tákže nějaký to cvičení jde uplně bokem, ale s toho se nehroutím. Německo nakonec padlo. Kvůli uprchlíkům.. Nějak mě to přešlo.

Teď začínám řešit i brigády a můžu Vám říct zlatá škola :D
Vymýšlení životopisu není vůbec žádná sranda.

A čtení? Vím, že jsem slibovala recenze knížek, ale na to taky není moc čas. Už se, ale těším až zapluju do postele s knihou a vonnou svíčkou. Zatím jen ulehám z deníkem nebo závěrečkama.

Pokud se chystáte také na zkoušy držím palce, pokud ne tak užívejte školy a prázdnin, co nás čekají.


Užijte si krásný den <3
Děkuji za komentář a příjďte zas.